هتل و گردشگری

بی شک کمپهای گردشگری زمره جاذبه‌های پرطرفدار دنیا به شمار می‌آیند. سواحل آرامش بخش دریا ها، دامنه کوه های سر به فلک کشیده و جنگل های بکر و زیبا می توانند میزبان گردشگران بیشماری از سرتاسر جهان باشند. موبایل لیوینگ ها در عین ایجاد رفاه و آسایش بسیار دوستدار طبیعت بوده و امکان استفاده از "منابع طبیعی" را بدون آسیب به محیط اطراف را فراهم می آورند.


home_repair2_pic1

دفترکار

با توسعه کسب و کار ها، یکی از نیازهای همیشگی شرکت ها و صاحبان مشاغل داشتن یک محیط کاری زیبا و چشم نواز می باشد. محیطی که در عین زیبایی و کارایی، امکان تغییر و توسعه را بر حسب شرایط مختلف کاری دارا باشد.


home_repair2_pic1

ویلا

ویلاهای تفریحی رایج ترین انتخاب برای دستیابی به "زندگی در دل طبیعت" هستند که با هزینه های زیاد، صرف زمان طولانی و آسیبهای زیاد به محیط اطراف ساخته می شوند. در حالی که موبایل لیوینگ ها در خارج از محل ساخته و به محل حمل می شوند و در آنجا استقرار می یابند. به همین دلیل در کمترین زمان ممکن قابل دستیابی بوده و کمترین آسیب را به محیط اطراف وارد می نمایند. همچنین موبایل لیوینگ ها بهترین گزینه برای شرایطی هستند که به هر دلیل امکان ساخت ویلا به صورت سنتی و در جا وجود ندارد.


home_repair2_pic1

سایر خدمات

به طور معمول غرفه ها و نمایشگاه های موقت و یا فروشگاه های دوره ای با هزینه های زیاد و غیر قابل برگشت احداث می شوند. موبایل لیوینگ ها جایگزین های خوب، لوکس و در دسترسی هستند که به دفعات قابل جابجایی، تغییر فرم و دکور، و توسعه می‌باشند و در عین سریع احداث بودن زیبایی را به رخ بینندگان می کشانند.home_repair2_pic1

parallax background

09176050508

09173098809